Grupa Capoeira: Września

Forum Wrzesińskiej grupy Capoeira

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » Treningi
  •  » Stronka,treningi,imiona............sezon,otwarcie

#1 2007-08-23 15:36:45

Comanche Prezes

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-11
Posty: 46
Punktów :   

Stronka,treningi,imiona............sezon,otwarcie

Witam ludzi z Wrzesnia Unicar!!!!!Tu wasz Prezes Comanche.Moze na wstepie wszystkich przeprosze za moja totalna nie obecnosc w lato.Ale tak jak juz mowilem wakacje sa wasze,lato tez!!!Poza tym mialem noge w gipsie!!!Teraz mam wybite palce u nog.ledwo sie poruszam!!!No ale coz starosc nie radosc,,,,,,,no i glupota tez mnie nie omija!!!DObra poruszam teraz te wazne sprawy!!!
Po 1-konczy sie nam waznosc stronki internetowej!!Dzwonili do mnie z tej firmy i oplata na caly rok wynoci 366zl brutto.Moje pytanie-robimy zrzute i ciagniemy to dalej czy olewamy stronke????mamy czas do 15 wrzesnia na zaplate,przeciagalem jak moglem!!!prosze o deklaracje

Po 2-okreslcie sie w jakie dni chcecie miec trening w tygodniu,bo trzeba zalatwic to z dyrektorem WOKU???Skladka jak w tamtym sezonie 35zl.

Po 3-wieczorem podam imiona dla Darka i Piotra,ustalonych przeze mnie po batizado!!

Po 4-zaczynamy treningi na sali od wrzesnia prawda???i to ja proponuje na tej sali malej u gory,tam jest tak jak w brazylii!!!!!duszno parno,klimat malej sali,dobrego ciezkiego treningu!!!

Po 5- ostatnia rzecz,chcialem oswiadczyc ze treningi beda naprawde ciezkie!!!!!wysilkowe!!!!nastawione na fight!!!na ostra gre!!!prosze sie do tego przygotowac!!!nie bede tolerowal gadania,narzekan,smeichow hichow!!!jesli ktos tego nie toleruje niech odrazu sie zastanowi czy warto mu przychodzic!!!!Wiem ze teraz przychodzi was duzo i jestem ciekawy czy to sie zachowa na normalnych prawdziwych treningach capo.Poza tym bede staral sie aby treningi dotyczyly tez ostro mnei samego,bede sie staral cwiczyc rowno z wami,bo mam starszne braki kondycyjne i techniczne!!!Poza ty mysle ze to juz moj ostatni sezon w capoeira wiec chcialbym abysmy byli jak najlepsi i pokazali ze czas poswiecony wam nie poszedl na marne!!!!

Prosze o przemyslane odpowiedzi,o wypowiedz jak najwiekszej liczby osob!!!!i przekazywanie osobom ktore nie maja dostepu do internetu!!!

PREZES


Niech was krew nagła zaleje, pieruny siarczyste,ogniste........

Offline

 

#2 2007-08-23 17:58:23

Prusik

Moderator

5929345
Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 230
Punktów :   

Re: Stronka,treningi,imiona............sezon,otwarcie

No siema Prezes. Co do tych wiadomosci:
1- Co do stronki mozna by sie szybko rozejrzeć za jakimś darmowym serwerem... Ja posiadam wszystko co trzeba aby wrzucić te stronke na serwer... adres by sie zmienił ale wygląd nie...
2- Co do treningów to ile tych treningów w tygodniu by było... 1 czy 2?? na moje oko jeden 100% w sobote bo wtedy kazdy by mógł
3- fajnie fajnie że będą mieli imiona
4- Myśle że nie musimy od razu od września... mozna by połowe września jeszcze pociągnąć na Wecie. Ale jeśli juz w woku to rzeczywiście na salce na górze.
5- Super że będą ostre treningi... Ale co do tej ilości osób przychodzących na treningi to bym sie aż tak nie podniecał fakt faktem początek wakacji bywał dość liczebny. 2 miesiąc to był raczej taki wiesz... Jedni mieli prace inni coś tam i bylo po te pare osób  więc miejmy nadzieje że w roku szkolnym chociaż sobota będzie ilościowo zadowalająca.
W każdym razie na treningach będe na 100% ja.


...:...Axe...:...

Offline

 

#3 2007-08-23 22:31:38

Pocahontass

Użytkownik

3581623
Skąd: Września
Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 81
Punktów :   

Re: Stronka,treningi,imiona............sezon,otwarcie

1- zgadzam się z Prusikiem i chyba będę mogła Wam zaproponować serwer mojego brata extreme-sports.pl (o ile by Wam taki adres odpowiadał)
2- jeśli w sobotę to będę, w inne dni nie- studia


"Porzucam coś, chcę się poddać i płaczę, ale gorące serce każe inaczej- taka jestem już...
Gdy gubię sny jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły- taka jestm już...
Nie mam marzeń... Nie znam bajek... I tak mało wiem"

Offline

 

#4 2007-08-24 00:03:58

Prusik

Moderator

5929345
Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 230
Punktów :   

Re: Stronka,treningi,imiona............sezon,otwarcie

Adres świetny jak dla mnie... no ale czy na 100% by to dało radę i w ogóle wiesz??


...:...Axe...:...

Offline

 

#5 2007-08-24 09:06:54

Melon

Użytkownik

11201623
Zarejestrowany: 2007-05-20
Posty: 245
Punktów :   

Re: Stronka,treningi,imiona............sezon,otwarcie

1- płacić za strone której nikt nie używa to troche nie ma sensu(no co innego forum)
2-do treningów to obojętnie ale jeden w sobote by sie przydał bo kilka osób z naszej grupy zaczyna studia(hahaha)
3-no git(wiecej chyba nie musze pisać)
4-prusik ma po czesci racje, treningi mogą być na wecie ale nie wiadomo czy bedzie pogoda
5- co do ostrych treningow to mi się widzą


....wy macie racje ale my mamy karabiny...

Offline

 

#6 2007-08-24 13:37:07

Pocahontass

Użytkownik

3581623
Skąd: Września
Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 81
Punktów :   

Re: Stronka,treningi,imiona............sezon,otwarcie

Już teraz wiem, że nie ma problemu z tym serwerem. Wszytkim pasuje nowy adres? Jeśli tak to możemy przenosić.


"Porzucam coś, chcę się poddać i płaczę, ale gorące serce każe inaczej- taka jestem już...
Gdy gubię sny jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły- taka jestm już...
Nie mam marzeń... Nie znam bajek... I tak mało wiem"

Offline

 

#7 2007-08-24 15:01:14

Comanche Prezes

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-11
Posty: 46
Punktów :   

Re: Stronka,treningi,imiona............sezon,otwarcie

Jezeli jest taka mozliwosc to jak najbardziej jestem zaa........................ale odnosnie treningow to mysle ze powinnismy zaczac  juz od poczatku wrzesnia!!!!!co wy na to?????i mysle ze moze piatek lub sobota na godzine 18 00?????podaje pierwsze apelido
Darek-Molengao!!!!!!!


Niech was krew nagła zaleje, pieruny siarczyste,ogniste........

Offline

 

#8 2007-08-24 16:42:36

Melon

Użytkownik

11201623
Zarejestrowany: 2007-05-20
Posty: 245
Punktów :   

Re: Stronka,treningi,imiona............sezon,otwarcie

A co to znaczy.A co do sali to słyszałem że na dwujce za darmo mozna sale wypozyczać.


....wy macie racje ale my mamy karabiny...

Offline

 

#9 2007-08-24 19:00:54

Kalu

Moderator

351934
Zarejestrowany: 2007-03-13
Posty: 249
Punktów :   

Re: Stronka,treningi,imiona............sezon,otwarcie

1- sprawa stronki widzę już załatwiona, ale byliśmy już wszyscy na to przygotowani i pomysł był już dawno

2- jak już wielu pisało, jeśli chociaż jeden trening będzie w sobotę (najlepiej wieczorem tak nawet 19) to będę przychodził, inaczej nie da rady

3- jakie ma imię urban??

4- nad rozpoczęciem treningów na sali można jeszcze pomyśleć. Wiem, że kilka osób mówiło coś kiedyś o jakiejś lepszej sali może. Zresztą jeśli pogoda dopisze to warto by było to wykorzystać jeszcze przez wrzesień

5- cieszy mnie fakt, że wracasz a razem z tobą mordobicie . Dawno nie mieliśmy dobrej roda.

Pozdrawiam!!! AXE!!!


Brazylijczykom gratulujemy Capoeira

Offline

 

#10 2007-08-24 20:12:34

Perdido

Administrator

989095
Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 85
Punktów :   

Re: Stronka,treningi,imiona............sezon,otwarcie

1.Nie ma co pisać wszysko jasne
2.Co do treningów termin jest mi obojętny jak tam komu będzie pasować postaram się dostosować
3.Darka apelido fajne ciekawi mnie Urbana
4.Ostatnio z pogodą są problemy więc byłbym za salą, ale jeszcze wrzesień na wecie nie jest złym pomysłem
5.Już nie mogę się doczekać ciężkich treningów bo chyba tylko tego mi brakowało. I fajnie Prezes że do nas wracasz


Szybki i zręczny wojownik

Offline

 

#11 2007-08-25 02:18:51

Comanche Prezes

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-11
Posty: 46
Punktów :   

Re: Stronka,treningi,imiona............sezon,otwarcie

Podaje imie dla Urbana Piotra- apelido - Confuso!!!!!
A co do sali??????Sala nie ma byc lepsza!!!!najlepiej zeby byla jeszcze gorsza!!!!Wiecie dlaczego najlepsza roda jest w brazylii na plazy????????bo kazdy brazylijczyk urywajac sie z sali brudnej i pachnacej ciezkim treningiem wna plaze wskakuje jak do lozka wodnego!!!!!!!!dlatego pamietajcie nauczymy sie najwiecej jesli bedziemy cwqiczyc na sali malej,zaduszonej,gdzie kazdy sie porzadnie wypoci!!gdzie kazdy bedzie patrzyl na cwiczenia!!!!koncentrowal sie!!!!kazdy bedzie podgladal druga osobe!!!!!!kumacie prawda!!!tak na to patrzcie!!!


Niech was krew nagła zaleje, pieruny siarczyste,ogniste........

Offline

 

#12 2007-08-25 13:28:40

Melon

Użytkownik

11201623
Zarejestrowany: 2007-05-20
Posty: 245
Punktów :   

Re: Stronka,treningi,imiona............sezon,otwarcie

no ja jarze


....wy macie racje ale my mamy karabiny...

Offline

 

#13 2007-08-27 08:58:28

LuisBlackman

Użytkownik

244774
Skąd: Sokołowo
Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 168
Punktów :   

Re: Stronka,treningi,imiona............sezon,otwarcie

No to sytuacja sie wyklarowała i teraz trzeba samozaparcia by robic postępy....


Time is a valuable thing
Watch it fly by as the pendulum swings
Watch it count down to the end of the day
The clock ticks life away

Offline

 

#14 2007-09-03 23:21:28

Prusik

Moderator

5929345
Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 230
Punktów :   

Re: Stronka,treningi,imiona............sezon,otwarcie

Wpisałem najbliższy trening na 8 ( sobote ) na wecie o 17.30... szkoła się zaczęła a ja mam nadzieję że do tego czasu będą ustalone dni treningów w woku... I jeśli można to Ewelina co tam jak tam z tym serwerem twojego brata... kiedy będzie można sie przenosić??


...:...Axe...:...

Offline

 

#15 2007-09-03 23:24:47

Pocahontass

Użytkownik

3581623
Skąd: Września
Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 81
Punktów :   

Re: Stronka,treningi,imiona............sezon,otwarcie

Myślę, że najlepiej sam się z nim dogaduj, bo ja się na tym wszystkim nie znam . Wyślę Ci na priva jego nr gg.


"Porzucam coś, chcę się poddać i płaczę, ale gorące serce każe inaczej- taka jestem już...
Gdy gubię sny jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły- taka jestm już...
Nie mam marzeń... Nie znam bajek... I tak mało wiem"

Offline

 
  • Index
  •  » Treningi
  •  » Stronka,treningi,imiona............sezon,otwarcie

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora