Grupa Capoeira: Września

Forum Wrzesińskiej grupy Capoeira


  • Index
  •  » Pokazy
  •  » Pokaz 6 i 7 pazdziernik wrzesnia!!!Amfiteatr!!!Szykowac sie!!!

#1 2007-09-27 14:27:29

Comanche Prezes

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-11
Posty: 46
Punktów :   

Pokaz 6 i 7 pazdziernik wrzesnia!!!Amfiteatr!!!Szykowac sie!!!

Prosze o przygotowanie sie do tego pokazu.Obowiazkowo cali na bialo!!!Godzina jeszcze do ustalenia ale wstepnei miedzy 14 a 18 00.Prossze o umieszczenie tego komunikaty z zaproszeniem na otwarciu naszej strony internetowej!!!I oczywiscie zapraszac kazdego kogo znacie.


Niech was krew nagła zaleje, pieruny siarczyste,ogniste........

Offline

 

#2 2007-09-27 16:53:45

Prusik

Moderator

5929345
Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 230
Punktów :   

Re: Pokaz 6 i 7 pazdziernik wrzesnia!!!Amfiteatr!!!Szykowac sie!!!

Siemka prezes... no dobra jest pokaz i super... ale ogólnie co chcialem powiedzieć... co do zamieszczenia na głównej to godzina konkretna by sie przydała. Wiec postaraj sie jakos to załatwić dokładnie... bo jak napiszemy ze miedzy 14 a 18 to se wiara pomysli ze jaja sobie robimy... Aha i 7 i 8 październik to oprócz nas cos na amfiku będzie??


...:...Axe...:...

Offline

 

#3 2007-09-27 17:45:17

Kalu

Moderator

351934
Zarejestrowany: 2007-03-13
Posty: 249
Punktów :   

Re: Pokaz 6 i 7 pazdziernik wrzesnia!!!Amfiteatr!!!Szykowac sie!!!

Pokaz fajnie. Ale zastanawia mnie jedna rzecz, czy nie będzie nam nieco za zimno na tym amfiku??


Brazylijczykom gratulujemy Capoeira

Offline

 

#4 2007-09-27 19:03:09

Prusik

Moderator

5929345
Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 230
Punktów :   

Re: Pokaz 6 i 7 pazdziernik wrzesnia!!!Amfiteatr!!!Szykowac sie!!!

Będzie ok bo wyjdziemy w rajtuzach na to spodnie i jeszcze zimowe kurtki


...:...Axe...:...

Offline

 

#5 2007-09-27 19:04:16

Melon

Użytkownik

11201623
Zarejestrowany: 2007-05-20
Posty: 245
Punktów :   

Re: Pokaz 6 i 7 pazdziernik wrzesnia!!!Amfiteatr!!!Szykowac sie!!!

Ja tam raczej będę mógł przyjść


....wy macie racje ale my mamy karabiny...

Offline

 

#6 2007-09-30 18:56:56

lobito>>>młody<<<

Użytkownik

695636
Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 275
Punktów :   

Re: Pokaz 6 i 7 pazdziernik wrzesnia!!!Amfiteatr!!!Szykowac sie!!!

Witam wszystkich ! Jak tam wam lecą treningi ,no mnie nie było narazie na żadnym , bo miałem ogólnie bardzo zawalony wrzesień imieniny,urodziny,buda srata tata i inne pierdoły, ale mam nadzieje , że nareszcie od października będę uczęszczał na treningach (prawie)normalnie tzn. z małymi ograniczeniami wysiłkowymi ...  No widzę pokaz się szykuje , na pewno wpadnę dopingować no chyba ,że zostaje zaproszony do pomocy w pokazie ale to wszystko w rękach prezesa ... pozdrawiam AXE !


Ktoś dał nam życie lecz nie wskazał drogi, pędząc na oślep błądzimy w labiryncie ugięci pod ciężarem bycia potykamy się o różne przeszkody, jednak z każdym upadkiem wstajemy coraz silniejsi i bogatsi w doświadczenie !

Offline

 

#7 2007-10-01 18:37:03

eeeee...

Gość

Re: Pokaz 6 i 7 pazdziernik wrzesnia!!!Amfiteatr!!!Szykowac sie!!!

eeee..., no ja, co do tego pokazu, raczej  jestem sceptyczny, ponieważ jeśli chodzi o mnie to uważam, że nie mam co pokazywać(no chyba jak dostaje od kogoś w dupe;), śpiiewam kiepsko a jeszcze gorzej gram na instrumentach a o akrobacjach to już nic nie wspomne a w rodzie  słabo a ludzie lubią widowiskowe walki. Poza tym nie mam czym się popisać. Pokaz tak ale dla mnie jest to za szybko. Axe naszej grupy raczej nie porwie ludzi. Najważniejsze nie czuje się na siłach aby brać w tym udział.

pozdr od Confuso

 

#8 2007-10-01 18:44:41

Hej(Molengao)

Gość

Re: Pokaz 6 i 7 pazdziernik wrzesnia!!!Amfiteatr!!!Szykowac sie!!!

A ja ogólnie nie czuję się w formie, nie mam ani zdrowia ani chęci do jakiś pokazów, jeszcze się tam wypierdole i co będzie!!!

 

#9 2007-10-01 22:16:33

Melon

Użytkownik

11201623
Zarejestrowany: 2007-05-20
Posty: 245
Punktów :   

Re: Pokaz 6 i 7 pazdziernik wrzesnia!!!Amfiteatr!!!Szykowac sie!!!

Ale z waz za przeproszeniem pizdy. Wy myślicie(chyba) ze tam będą jacyś znawcy i koneserzy capoeiry . Liczy sie fun, nasza grupa jak che to potrafi zrobić axe i capoeira to nie same   akrobacje i jak sie ktoś wypierdoli to będzie zabawnie.


....wy macie racje ale my mamy karabiny...

Offline

 

#10 2007-10-02 18:17:40

oj...

Gość

Re: Pokaz 6 i 7 pazdziernik wrzesnia!!!Amfiteatr!!!Szykowac sie!!!

oooojjjjj, melon, róbta co chceta ale ja na to się nie pisze. Ja chce poprostu ćwiczyć capo i to mi starcza.

pozdr od Confusa

 

#11 2007-10-02 20:55:21

Prusik

Moderator

5929345
Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 230
Punktów :   

Re: Pokaz 6 i 7 pazdziernik wrzesnia!!!Amfiteatr!!!Szykowac sie!!!

Dobra na moje oko to sie nie uda jak nikt nie przyjdzie... a w 5 na pokazie nie bede wiec aktualnie to czy ja bede na pokazie zalezy tylko od tego czy bedzie sie mial kto pokazac... bo pamietajcie ze na pokazie potrzebne jest 3 osoby na instrumentach ( z czego ktos by mógł spiewać) i 2 w roda... do tego dochodzi chociaz paru zeby zrobic jakis sztuczny tłum... ja tego jakos nie widze...

ps. moze byscie sie zalogowali jak juz piszecie cos co?? a nie od gościa


...:...Axe...:...

Offline

 

#12 2007-10-02 21:18:43

lobito>>>młody<<<

Użytkownik

695636
Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 275
Punktów :   

Re: Pokaz 6 i 7 pazdziernik wrzesnia!!!Amfiteatr!!!Szykowac sie!!!

Dobra widzę , że potrzeba wam ludzi więc jeśli trzeba to pomoge z przyjemnością .... a co do ciebie prusik od razu z góry zakładasz , że sie nie uda jak będzie w grupie takie pesymistyczne nastawienie to zawsze będzie dupa nie pokaz .... powiem szczerze , że jeśli by wam na prawdę zależało to byście nie gadali tylko przyszli ... a teraz pomyślcie co Dominik o nas pomyśli ??? jak on się angażuje w zrobienie pokazu a wy się wypinacie .... zastanówcie się ..... nie ma czegoś takiego , że nie ma sensu sens jest zawsze  ....zobaczcie np. takiego Melona on nigdy nie narzeka zawsze się stawia tam gdzie go potrzebują , a wy co ? pesymiści ...  KAŻDY MA PRZYJŚĆ !!!! To trener czyli comanche powinien ustalić czy jest sens robić pokaz czy nie ..... to ode mnie , powiedziałem co mialem na sumieniu ... pozdrawiam AXE

Ostatnio edytowany przez lobito>>>młody<<< (2007-10-02 21:26:25)


Ktoś dał nam życie lecz nie wskazał drogi, pędząc na oślep błądzimy w labiryncie ugięci pod ciężarem bycia potykamy się o różne przeszkody, jednak z każdym upadkiem wstajemy coraz silniejsi i bogatsi w doświadczenie !

Offline

 

#13 2007-10-02 21:23:33

LuisBlackman

Użytkownik

244774
Skąd: Sokołowo
Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 168
Punktów :   

Re: Pokaz 6 i 7 pazdziernik wrzesnia!!!Amfiteatr!!!Szykowac sie!!!

ja nie mam nic do pokazania, mogę co najwyżej wstydzic się że po tak długim trenowaniu jeszcze tak mało, taki shit umiem, ale przyjdę, musimy pokazac że jesteśmy paczką


Time is a valuable thing
Watch it fly by as the pendulum swings
Watch it count down to the end of the day
The clock ticks life away

Offline

 

#14 2007-10-02 22:37:45

Melon

Użytkownik

11201623
Zarejestrowany: 2007-05-20
Posty: 245
Punktów :   

Re: Pokaz 6 i 7 pazdziernik wrzesnia!!!Amfiteatr!!!Szykowac sie!!!

No i założenie ze sie nie uda jest jednym słowem do bani,taki pokaz na dzień wiosny wyszedł zajebczo więc czemu ten miałby być gorszy, cała grupa sie rozwija na pewno będzie ktoś z poznania , żyć nie umierać -- prezes powiedz im coś bo ja nie zdzierżę


....wy macie racje ale my mamy karabiny...

Offline

 

#15 2007-10-03 00:36:10

Prusik

Moderator

5929345
Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 230
Punktów :   

Re: Pokaz 6 i 7 pazdziernik wrzesnia!!!Amfiteatr!!!Szykowac sie!!!

Lobito po pierwsze nie mów ze ja mam pesymistyczne podejscie... na pokazie chetnie sie stawie ale nie wtedy gdy mieli bysmy go robic w 5... bo 5 to moze grac sobie na instrumentach... oraz chcialbym stwierdzić że kazdy pokaz puki co jechalo sie na ślepo... ( chodzi o to że zawsze to co kto bedzie robił było mówione 5 min przed pokazem) co nie znaczy że sie pokazy nie udawaly... bo w rolniku mi sie bardzo podobał... ale może czasami byśmy sie troszke jednak przygotowali na pokaz??  i moze nareszcie ktos mi powie dokładną date pokazu i godzine bo chcialbym zamiescic to na stronie?? I w koncu niech ktos mi powie z jakiej okazji jest ten pokaz?? bo nie slyszalem zeby cos sie na amfiku szykowalo w ten weekend... żeby to nie wyglądało tak że wylecimy tam przed publiką składającą sie z 4 miejscowych żuli oraz kilku kolekcjonerów puszek...

bedzie pokaz... to przyjde i dam z siebie wszystko... nie będzie pokazu... to można by pomyśleć o zorganizowaniu jakiegos treningu na którym przetrenujemy elementy które powinny znajdować się w pokazie, które cieszą publike... powinno sie najpierw przygotować jakos do pokazu a potem go organizować... a nie iść na pokaz z totalną improwizką... Jak byśmy zorganizowali taki pokaz, który naprawdę byłby przetrenowany chociaż troszeczke ( nie chodzi mi o to żeby umówic sie kto co kopie i kiedy i z kim... ale może kolejność... płynność w czynnościach... żeby zatrzymań nie było...) bo pamiętajcie że im lepiej zorganizowany pokaz tym moze sobie większą reklame zrobimy?? może ktoś nowy się zainteresuje??

Nara...  tyle ode mnie...


...:...Axe...:...

Offline

 
  • Index
  •  » Pokazy
  •  » Pokaz 6 i 7 pazdziernik wrzesnia!!!Amfiteatr!!!Szykowac sie!!!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora