Grupa Capoeira: Września

Forum Wrzesińskiej grupy Capoeira


#1 2007-03-27 21:10:06

Prusik

Moderator

5929345
Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 230
Punktów :   

Muzaaaa...Zainteresowania...Spędzanie wolnego czasu...

Jednym słowem, co lubicie robić??. Grupa już istnieje kawałek czasu, a nadal sądzę, że mało o sobie wiemy. Dlatego też piszcie, co lubicie robić, jakiej muzy słuchacie i gdzie spędzacie najchętniej czas z przyjaciółmi.

Ostatnio edytowany przez Prusik (2007-03-27 21:11:41)


...:...Axe...:...

Offline

 

#2 2007-03-27 21:45:47

lobito>>>młody<<<

Użytkownik

695636
Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 275
Punktów :   

Re: Muzaaaa...Zainteresowania...Spędzanie wolnego czasu...

Dobra żeby tu nie było pusto ................nie muszę ci chyba pisać co lubię robić, my się chyba znamy......ale udam, że nie .........dobra lubię : spotykać się z prusikiem (nie wiem czy go znasz ) melonem ,kalu ,eweliną i ekipą .......słucham amerykańskiego rapu, najczęściej eminema..... lubię sporty ,ale najbardziej wiadomo Capoeire....ale chwilowo nie mogę ćwiczyć (problemy ze zdrowiem)......ogólnie jeśli chcesz wiedzieć więcej to musimy sobie pogadać na treningu.....haha
:::::::AXE:::::::


Ktoś dał nam życie lecz nie wskazał drogi, pędząc na oślep błądzimy w labiryncie ugięci pod ciężarem bycia potykamy się o różne przeszkody, jednak z każdym upadkiem wstajemy coraz silniejsi i bogatsi w doświadczenie !

Offline

 

#3 2007-03-27 23:35:37

Prusik

Moderator

5929345
Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 230
Punktów :   

Re: Muzaaaa...Zainteresowania...Spędzanie wolnego czasu...

No to teraz ja zacznę od tego, że... Młody ja ten post założyłem nie po to, żeby was lepiej poznać (chociaż to tez jeden z celów) ale po to, żeby wszyscy się dowiedzieli czegoś o osobach trenujących, a nie tylko ja ...... No to lubię rocka... ulubione zespoły to Red Hot Chilli Peppers, U2, i Linkin Park. W wolnym czasie sport, przede wszystkim Capoeira, wypady do aqq i oczywiście przebywanie z tym towarzychem co młody . A zainteresowania?? granie na cymbałkach i zbieranie kup nietoperzy... a tak na serio to chyba to samo co robię w wolnym czasie... To tyle o mnie...


...:...Axe...:...

Offline

 

#4 2007-03-28 00:11:24

Kalu

Moderator

351934
Zarejestrowany: 2007-03-13
Posty: 249
Punktów :   

Re: Muzaaaa...Zainteresowania...Spędzanie wolnego czasu...

O mnie wszyscy wiedzą wszystko .


Brazylijczykom gratulujemy Capoeira

Offline

 

#5 2007-04-01 20:51:36

LuisBlackman

Użytkownik

244774
Skąd: Sokołowo
Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 168
Punktów :   

Re: Muzaaaa...Zainteresowania...Spędzanie wolnego czasu...

widzę, iż nikt (no nie do końca nikt:D) się nie kwapi napisać coś o sobie, więc biorę się za to ja   Na początek pochwalę Prusika za świetny gust (chodzi o muzę), ale słucham raczej wszystkiego od Mobyego, przez Shazze, aż do Arki Noego Zbieram monety okolicznościowe, stroniąc od kup nietoperzy Acha, jakby ktoś miał w domu jeszcze klocki lego to czuję się zaproszony!! AXE!!


Time is a valuable thing
Watch it fly by as the pendulum swings
Watch it count down to the end of the day
The clock ticks life away

Offline

 

#6 2007-04-02 10:21:50

Comanche Prezes

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-11
Posty: 46
Punktów :   

Re: Muzaaaa...Zainteresowania...Spędzanie wolnego czasu...

A ja lubię moich przyjaciół-Tyskie.Lecha,Żubra,Warkę!!!!!No i śliczne dziewczyny!!!A muza Disco Polo jak najbardziej!!!A tak naprawdę lubię ostatnio dobry Drum and bass i progresiv!!!Zresztą wiecie jaki jestem


Niech was krew nagła zaleje, pieruny siarczyste,ogniste........

Offline

 

#7 2007-04-04 23:43:10

Pocahontass

Użytkownik

3581623
Skąd: Września
Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 81
Punktów :   

Re: Muzaaaa...Zainteresowania...Spędzanie wolnego czasu...

Moje hobby to na pierwszym miejscu http://capowrzesnia.pun.pl/profile.php?id=10, na drugim http://tolerancja8.pupile.com/, na trzecim http://capowrzesnia.pl/ no i na równi z tym ostatnim spotykanie się z tymi tam, co pisali na górze, że się lubią spotykać ze mną , opalanie się, pływanie, spanie i ogólna laba, czyli wszystko to, co tygryski lubią najbardziej 8). Muzyki słucham różnej, w zależnosci od nastroju... w każdym razie nie disco polo . Jeszcze książki lubię czytać i filmy oglądać (ale jak są jakieś straszne, to się chowam za http://capowrzesnia.pun.pl/profile.php?id=10, bo okropny cykor jestem). I nie lubię się uczyć, ale w tym to raczej oryginalna nie jestem...


"Porzucam coś, chcę się poddać i płaczę, ale gorące serce każe inaczej- taka jestem już...
Gdy gubię sny jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły- taka jestm już...
Nie mam marzeń... Nie znam bajek... I tak mało wiem"

Offline

 

#8 2007-05-18 17:16:04

LuisBlackman

Użytkownik

244774
Skąd: Sokołowo
Zarejestrowany: 2007-03-10
Posty: 168
Punktów :   

Re: Muzaaaa...Zainteresowania...Spędzanie wolnego czasu...

Pospamuję trochę na forum, nie chce mi się edytować poprzedniego wpisu. A chcę dodać, że lubię książki fantasy - zwłaszcza Sapkowskiego. Teraz na kompie rzadko jestem "uchwytny", bo głos oznajmujący wiadomość na gg, jest zagłuszany przez nowa wspaniała płytkę Linkinów - nie obrażać się jak nie odpisze. Agghhrrrrr!! Nienawidzę sprzątać domu w piątkowe popołudnia!!


Time is a valuable thing
Watch it fly by as the pendulum swings
Watch it count down to the end of the day
The clock ticks life away

Offline

 

#9 2007-05-20 11:08:33

lobito>>>młody<<<

Użytkownik

695636
Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 275
Punktów :   

Re: Muzaaaa...Zainteresowania...Spędzanie wolnego czasu...

A powiedz mi kto lubi sprzątac ???  A tym bardziej w piątek


Ktoś dał nam życie lecz nie wskazał drogi, pędząc na oślep błądzimy w labiryncie ugięci pod ciężarem bycia potykamy się o różne przeszkody, jednak z każdym upadkiem wstajemy coraz silniejsi i bogatsi w doświadczenie !

Offline

 

#10 2008-04-22 20:36:32

tobikson

Gość

Re: Muzaaaa...Zainteresowania...Spędzanie wolnego czasu...

Witam jestem tobi.. , jestem nowy - byłem na 2 treningach ;p
Interesuję się sportami ekstremalnymi, sportami walki, wojskiem w szeroko pojętym znaczeniu^^
histą itp. W wolnym czasie ... siedze na necie.... gram w csa... itp.

Kiedyś interesowałem się LEGO^^

pzdr !

 

#11 2008-04-27 19:50:04

paciorek

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-11-18
Posty: 50
Punktów :   

Re: Muzaaaa...Zainteresowania...Spędzanie wolnego czasu...

Twój stary ma na imię Tobik czy co? xD


(dla nieczających Tobik-son) Głupie, ale nie mogłem się opanować

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora