Grupa Capoeira: Września

Forum Wrzesińskiej grupy Capoeira


#1 2007-05-05 13:43:10

Comanche Prezes

Moderator

Zarejestrowany: 2007-03-11
Posty: 46
Punktów :   

Matury + berimbau + pandeiro + warsztaty.....

Tutaj Prezes.Chcialem zyczyc wszystkim ludziom z mojej grupy pomyslnego zdania matury i zero stresow!!!Jestescie zdolni wiec pamietajcie o tym.
Poza tym chcialem poruszyc taki temat-mysle ze tak jak juz ktos wspomnial na forum czas wielki na dobry berimbau i pandeiro!!Mysle ze jesli zlozymy sie po 25 zl za maj to napewno kupimy berimbau od Maximusa za Salvadoru(koszt super berimbau to 160zl)oraz leciutkie swietnei grajace pandeiro ktore kosztuje 70zl.Jesli jestescie zainteresowani tym i sie zgadzacie to powpisujcie sie tu i zobaczymy ile osob jest chetnych!!
Kolejna rzecz to warsztaty-bede to drazyl na bierzaco!!!!Musicie na nie jechac-drugi weekend czerwca, koszt 150zl z wyzywieniem i noclegiem + plus kilku Brazileros+batizado!!!!!!I nie chce slyszec ze nie mozecie albo nie macie kasy!!!Juz planujcie,juz mowcie rodzicom i juz zbierajcie kase!!1Obiecuje ze beda to dla was jedne z najlepszych wartszatow w zyciu!!
A tymczasem do czwartku na wecie!!!


Niech was krew nagła zaleje, pieruny siarczyste,ogniste........

Offline

 

#2 2007-05-06 10:57:31

Kalu

Moderator

351934
Zarejestrowany: 2007-03-13
Posty: 249
Punktów :   

Re: Matury + berimbau + pandeiro + warsztaty.....

Ja jestem jak najbardziej za tym, żeby kupić jakiś porządny sprzęt. 25zł to nie jest aż tak dużo. Zresztą gdyby każdy z grupy się złożył (a jest nas ok 15), to wtedy płacilibyśmy tylko po 15zł z kawałkiem. No ale pewnie nie wszyscy się złożą .


Brazylijczykom gratulujemy Capoeira

Offline

 

#3 2007-05-06 12:51:02

Prusik

Moderator

5929345
Zarejestrowany: 2007-03-14
Posty: 230
Punktów :   

Re: Matury + berimbau + pandeiro + warsztaty.....

Taaa mi pasuje


...:...Axe...:...

Offline

 

#4 2007-05-07 23:57:15

lobito>>>młody<<<

Użytkownik

695636
Zarejestrowany: 2007-03-16
Posty: 275
Punktów :   

Re: Matury + berimbau + pandeiro + warsztaty.....

Ja się jeszcze czuję w miarę jako członek grupy więc , ja na to , że to dobry pomysł !!! Ale jeśli będziemy się juz składać to musicie na serio mi przypominać , bo ja mam pamięć jak 100 letnia staruszka ze sklerozą !!! A w ogóle PANDEIRO to na prawdę od zawsze jest nam potrzebne , bo to nasze co mamy to jest WEDŁUG MNIE żenada!!! 
Tu nawiązuje też do wspomnianego przez Comanche batizado !!!! A zwłaszcza nowi!!! Nie mówcie , że nie jesteście gotowi, czy cos!!! Batizado to świetny czas do nauczenia się fajnych rzeczy !!! Na prawdę WARTO!!! Zapewniam , że jak wrócicie z warsztatów to będziecie mieli nie zapomniane wrażenia!!! Gorąco zachęcam i nie tylko nowych!!!
P.S. Dołączam się do życzeń o pomyślne zdanie matury


Ktoś dał nam życie lecz nie wskazał drogi, pędząc na oślep błądzimy w labiryncie ugięci pod ciężarem bycia potykamy się o różne przeszkody, jednak z każdym upadkiem wstajemy coraz silniejsi i bogatsi w doświadczenie !

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora